Принц Вільям і творці Angry Birds випускають нову гру

Принц ВільямБританський принц Вільям з допомогою творців відомої гри Angry Birds, компанії Rovio Entertainment, у понеділок випустить нову гру, покликану показати шкода від браконьєрства для різних тварин.

Гра називається Roll with the Pangolins (Крутися з панголінами). Панголіни – ссавці, які при небезпеці згортаються в клубок. Браконьєри на них полюють через їх м’яса і луски, використовуваної в народній медицині. За останні десять років були нелегально продані більше мільйона панголінів, тварина перебуває на межі винищення.

Гра стане доступна приблизно 200 мільйонам користувачів гри Angry Birds по всьому світу, також почнеться тижневий турнір.

“Ці види тварин опинилися на межі зникнення через браконьєрство. Ці чудові створення вимруть, поки я живу, якщо ми зараз не вживемо заходів”, – йдеться у зверненні принца, цитованому агентством Франс Прес.

За словами принца, нелегальна мисливство та продаж органів тварин допомагає спонсорувати банди і екстремістські групи.

Angry Birds – гра-аркада, в якій гравцеві пропонується запускати різних птахів з рогатки в свиней. Гра створена в 2009 році фінською компанією Rovio і з моменту релізу була завантажена більше двох мільярдів разів, ставши найпопулярнішою мобільною грою в світі. Angry Birds обзавелася безліччю продовжень, а також різної оффлайновой продукцією – одягом, сувенірами, іграшками і т.п.

In Новини  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>