Нова гра серії “Зоряних воєн” стала лідером iPad-програм у Росії

941717668Нова гра франшизи “Зоряних воєн” – Star Wars: Knights of the Old Republic – в перші ж дні після виходу стала першим за популярністю платним додатком для планшета iPad серед російських користувачів, пише видання Digit.ru , що вивчило офіційні чарти Apple App Store в Росії за підсумками тижня з 27 травня по 2 червня.

Розробка змістила лідера минулого тижня – гру Can Knockdown 3, яка цього разу посіла лише 10 місце. У той же час, ця гра залишається другим за популярністю платним додатком для смартфонів iPhone в Росії. Стратегія Warhammer, дебютувала минулого тижня на 3 рядку списку платних iPad-програм. В обох рейтингах платних додатків утримується розробка “Нова Людина-Павук”, що підтверджує тенденцію інтересу російських користувачів до iOS-додатків за мотивами фільмів.

З 10 найбільш популярних безкоштовних iPhone-додатків три довелося на програми для обробки фотографій Photo Reflection HD Free, “Камера Про Ефекти Free” і XnRetro. Очолив же безкоштовний iPhone-рейтинг симулятор Stick Stunt Biker 2.

Оновився і лідер чарту безкоштовних iPad-додатків – ним стала мобільна версія популярної карткової гри UNO & Friends. Крім того, до рейтингу потрапила офіційна гра Епік, приурочена до прем’єри 30 травня однойменного мультфільму в Росії. В обох чартах безкоштовних додатків утримуються ігрові релізи Angry Birds Space і “Форсаж 6″.

Користувачі мобільних пристроїв Apple скачали більше 50 мільярдів копій програм з App Store з моменту його відкриття в 2008 році. Загальне число програм в онлайн-магазині Apple перевищує 850 тисяч. З відкриття App Store компанія перерахувала розробникам більше 9 мільярдів доларів. За даними Canalys, в першому кварталі 2013 року близько 74% доходів від платних мобільних додатків, підписок і покупок усередині програм довелося на Apple App Store.

In Новини  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>