Нова гра Angry Birds Go! від Rovio вийде 11 грудня

angriНовий реліз популярної ігрової франшизи Angry Birds Go! буде доступний користувачам по всьому світу 11 грудня, говориться в повідомленні компанії.

Як повідомляє ria.ru, гра Angry Birds очолює список найбільш популярних платних програм для iPhone за всю історію існування магазину додатків Apple App Store для iOS-пристроїв. Крім того, грати в Angry Birds можна на інших мобільних пристроях, ПК і Mac, в соцмережах Facebook і Google+. Останній на сьогоднішній день реліз – Angry Birds Star Wars II – з’явилася в онлайн-магазині додатків для iOS-пристроїв 19 вересня.

За словами розробників, в Angry Birds Go !, яка з’явиться в онлайн-магазинах додатків 11 грудня, будуть доступні швидкісні спуски, спеціальні рухомі візки, нові персонажі з особливими здібностями, а також реалістична 3D-середовище.

Як і в Angry Birds Star Wars II, в новій грі користувачі зможуть переносити образи фігурок від виробника Hasbro у віртуальну реальність гри за допомогою модуля TELEPODS. Для цього іграшку потрібно розмістити перед камерою телефону або планшета, фігурка буде просканувати і відповідний персонаж з’явиться на полі бою.

Гра буде доступна безкоштовно, проте за деякі додаткові функції і рівні користувачеві доведеться платити. З 11 грудня грати в Angry Birds Go! зможуть користувачі пристроїв на платформах iOS, Android, Windows Phone 8 і BlackBerry 10.

In Новини  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>