Дітям до шести років небезпечно грати на 3D-консолі – Nintendo

3dЯпонська компанія Nintendo випустила попередження, згідно з яким діти до шести років не повинні грати в 3D-ігри на новій портативної консолі Nintendo 3DS, так як це може пошкодити їх зору.

На думку компанії, сприйняття 3D-зображення протягом тривалого часу може негативно позначитися на розвитку зорового апарату дитини. Nintendo не рекомендує дітям молодше шести років грати на новій приставці Nintendo з 3D-дисплеєм, продажі якої почнуться 26 лютого в Японії , а в березні – в США і Європі.

Для того щоб захистити дітей від потенційної шкоди 3D-консолі, компанія передбачила в пристрої настроюється механізм батьківського контролю з PIN-кодом. У разі введення коду користувач отримує доступ до ігор з 3D-графікою, а без нього зможе грати лише в двомірні версії. Також компанія не рекомендує дорослим грати на 3D-приставці більше півгодини без перерви, і радить припинити гру в разі появи неприємних відчуттів.

Раніше подібні повідомлення про небезпеку тривимірних зображень для дитячих очей випускали інші виробники споживчої електроніки з 3D-дисплеями – Samsung, Sony і Panasonic, пише The Wall Street Journal .

Приставка Nintendo 3DS дозволяє грати в тривимірні ігри без необхідності надягати тривимірні окуляри. Про наміри створювати ігри для Nintendo 3DS вже оголосили цілий ряд компаній-розробників ігор (зокрема, Hudson, Activision, Atlus, Take Two, Sega, Capcom, Namco Bandai). Крім того, проект підтримують Disney, Dreamworks і Warner Bros., які готові надати 3D-фільми.

Виробник покладає на новий пристрій великі надії. За прогнозами, прибуток Nintendo за підсумками фінансового року, що закінчується 31 березня 2011 року, буде найнижчою за останні шість років.

In Новини  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>