У третій частині Resistance люди стануть канібалами

10/01/2011

Арт до гри Resistance 3У третій частині шутера Resistance люди поїдатимуть інших людей. Про це повідомляється на форумі NeoGAF з посиланням на статтю в новому номері журналу GameInforner. Чи буде канібалізм вбудований безпосередньо в ігровий процес, на даний момент не відомо.

Згідно із витягом зі статті, опублікованої на NeoGAF, в Resistance 3 світ повністю завойований расою химер. Людство опинилося на межі виживання. У зв'язку з гострим браком продовольства люди змушені звернутися до канібалізму .


Серед інших нововведень в Resistance 3 - зброя під назвою "мутатор". Пара, що випускається цією зброєю, примушує химер вибухати і додатково ранити тих, хто знаходиться поряд.

Третя частина Resistance розробляється компанією Insomniac Games ексклюзивно для консолі PlayStation 3. Гра була офіційно анонсована в серпні 2010 року на виставці Gamescom. При цьому про її існування стало відомо ще в жовтні 2009 року. Тоді в американському місті Шревепорт, штат Луїзіана, був виявлений білборд з назвою гри.

Перша гра серіалу - Resistance: The Fall of Man - з'явилася у продажу наприкінці 2006 року разом з консоллю PlayStation 3, нагадує 100news.net. У листопаді 2008 року вийшла друга частина. У березні 2009 року на портативній консолі PSP була випущена Resistance: Retribution.

Повернутися до списку публікаційАмериканские фильмы

Останні новини