Творці гри FarmVille оцінили себе в 4,6 мільярдів доларів

09/05/2010

Скріншот FarmvilleКомпанія Zynga Game Network, що розробила гру FarmVille для соціальної мережі Facebook, оголосила про намір продати 2 мільйони своїх привілейованих акцій, пише Wall Street Journal з посиланням на подані Zynga документи.

Запитана за акції ціна - 12,87 долара - має на увазі, що Zynga оцінює всю компанію в 4,6 мільярдів доларів. Всього у Zynga 360 мільйонів акцій.

Рішення про продаж акцій в Zynga ухвалили через декілька місяців після того, як російський фонд Digital Sky Technologies, що належить Юрію Мільнеру і Алішеру Усманову, вклав в компанію 180 мільйонів доларів.

FarmVille - одна з найпопулярніших ігор в світі. У ній гравець управляє віртуальною фермою, купує насіння і добрива, а також допомагає сусідам. В кінці 2009 року щомісячна аудиторія гри налічувала 70 мільйонів активних користувачів. На той момент гра по цьому показнику перевершувала найбільший мікроблогерський сервіс Twitter.

Аудиторія самого Facebook, основного майданчика ігор Zynga, перевищує 400 мільйонів користувачів. Zynga оцінює свою сукупну аудиторію в 235 мільйонів чоловік.

Повернутися до списку публікаційАмериканские фильмы

Останні новини