Nintendo показала ігрову консоль з 3D-дисплеєм

sharp3dphoneКомпанія Nintendo представила нову версію своєї популярної портативної приставки Nintendo 3DS, повідомляє веб-сайт компанії. Основне нововведення цієї моделі полягає в наявності стереоекрана.

За заявою розробників, приставка дозволяє грати в тривимірні ігри без необхідності надягати тривимірні окуляри. Для відключення 3D-ефекту на консолі передбачений спеціальний бігунок. Справа в тому, що при включеному 3D-ефекту кут огляду екрану істотно зменшується. Це обмеження пов’язане з особливостями самої технології створення тривимірного зображення без спеціальних окулярів (необхідно щоб очі глядача перебували в строго певній галузі щодо екрану), і може перешкодити тим користувачам, які хотіли б пограти на консолі в компанії.

Інше нововведення Nintendo 3DS полягає в можливості робити тривимірні фотографії, які в подальшому можуть бути використані в грі. Для цього на зворотному боці консолі розташовані відразу дві камери – на додачу до третьої, розміщеної на лицьовій стороні. Серед інших нововведень Nintendo 3DS варто назвати великий екран діагоналлю 3,5 дюйма, вбудований датчик орієнтації на базі гіроскопа (як у Apple iPhone 4), а також додати аналоговий джойстик.

За словами відвідали виставку представників видань Ars Technica, Engadget і CNET, нова приставка оснащена більш потужної в порівнянні з попередницями електронною начинкою. Однак жодних подробиць на цю тему від самої Nintendo не послідувало.

Крім самої Nintendo, багато розробників заявили про намір випустити ігри для нової консолі з урахуванням її нововведень. Йдеться про відомих серіях, таких як Metal Gear Solid і Resident Evil, а також про класику світу Nintendo – Super Mario Bros., Yoshi’s Island, і багатьох інших. При цьому, Nintendo 3DS, слідуючи давній традиції компанії, буде підтримувати всі ігри для попередніх моделей серії

На виставці E3 були представлені також інноваційні ігри, що використовують модну технологію «доповненої реальності» (augmented reality), тут знадобляться, зокрема, вбудовані в 3DS відеокамери. Крім того, стало відомо про намір Nintendo поставляти для своєї мобільної консолі тривимірні відеофільми.

Nintendo 3DS повинна надійти в продаж у наступному році, ціни на пристрій поки не оголошені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>